Головна

"Веселий дворик" офіційно відкрито

04-06-2017

В Острозі офіційно відкрили спортивний майданчик “Веселий дворик”. В переддень 917 річниці Острога до міста приїхали жителі міста-побратима Берунь, які надали фінансову допомогу в реалізації проекту, та офіційні делегації з інших міст-партнерів (Сандомир, Гнєв, Моравський Берунь). На заході також були присутні представники Рівненської ОДА та Острозької міської ради.

До уваги жителів багатоквартирних будинків!

01-06-2017

9 червня, о 10 годині, в приміщенні зали засідань міськвиконкому Острозької міської ради відбудеться семінар на тему "Багатоквартирний будинок: енергозбереження та енергоефективність, від планів до дій".

Семінар будуть проводити Михайло Лук'яник, консультант проекту IFC "Енергоефективність у житловому секторі України" та Алексійчук Роман, голова Ради голів ОСББ.

Із планом заходу можна ознайомитись на сайті Острозької міської ради http://www.ostroh.rv.ua та за тел. 3-09-87. Запрошуємо до участі всіх бажаючих.

«Від серця до серця»

01-06-2017

У наш час проблеми родини й сімейного виховання придбали особливу актуальність. Соціальна й економічна кризи помітно погіршили демографічну ситуацію.

Тому, Острозький міський центр соціальних служб для сімֹ’ї, дітей та молоді виконкому Острозької міської ради 30. 05. 2017 року провів благодійну акцію «Від серця до серця». Метою акції є привернення уваги до проблем сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах (СЖО) та подарувати для діток радість та теплі позитивні емоції.

Елементарно, Ватсон!

01-06-2017

Шановні острожани та гості міста! Запрошуємо вас взяти участь детективному квесті "Елементарно, Ватсон". Стартує квест о 16.00 год., у неділю, 4 червня, під час святкування Дня міста Острога біля Луцької надбрамної вежі. На вас чекає шквал позитивних емоцій. Вимога до учасників - старше 16 років. Можна реєструватися поодинці та цілою командою за цим посиланням.

Прохання розповсюдити інформацію.

План проведення урочистостей з нагоди свята Останнього дзвоника

25-05-2017

Відділ освіти виконкому Острозької міської ради повідомляє графік проведення урочистостей із нагоди свята Останнього дзвоника в загальноосвітніх навчальних закладах міста

Шановні острожани та гості міста!

25-05-2017

Запрошуємо вас на відкриття спортивно-ігрового майданчика "Веселий дворик", що на вулиці Антона Павлюка яке відбудеться 03 червня 2017 року об 11:00 годині.

На урочисті заходи також завітає офіційна делегація та мешканці міста-партнера Берунь (Республіка Польща), які співфінансували цей проект.

Відбувся прийом громадян Олександром Корнійчуком з особистих питань

18-05-2017

18 травня 2017 року відбувся прийом громадян з особистих питань першим заступником голови Рівненської обласної ради Олександром Корнійчуком.

"Вишиванка єднає українців"

18-05-2017

З нагоди Всесвітнього дня вишиванки 18 травня о 12.00 год. на Майдані Свободи м. Острога було проведено загальноміський захід «Вишиванка єднає українців», в рамках якого відбулися:

1. Флешмоб «Перлина України» - організатори - Центр культури і дозвілля спільно з КЗ "Острозька спеціальна загальноосвітня школа - інтернат І - ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради;
2. Акція «Наймасовіше фото у вишиванках».

Відбулося засідання виконавчого комітету

16-05-2017

16 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На початку засідання виконкому Олександр Федорович традиційно проінформував про кворум, були присутніми 12 із 15 членів виконкому.

На засіданні було заслухано звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2017 року, про підсумки роботи комунальних підприємств, про підсумки роботи комунальних підприємств, про роботу із зверненнями громадян посадовими та службовими особами міськвиконкому за І квартал 2017 року, прийняли рішення про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

В Острозі працюватиме мобільний сервісний центр МВС

16-05-2017

Оновленна інформація

У зв'язку з технічними складностями, прийом громадян відбудеться на території Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області за адресою пр. Незалежності, 89

18 травня(четвер) в приміщенні Острозького ЦНАП (вул. Максима Кривоноса, буд. 32) буде працювати мобільний сервісний центр МВС.

Прийом громадян відбуватиметься з 11:00 до 16:00.

  123...101112131415

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів