Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна

10-03-2017
Соціально-економічне становище м.Острог у січні 2017 року

Управління статистики повідомляє про соціально-економічне становище міста у січні 2017 року


10-03-2017
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. З початку року платники Рівненської ОДПІ спрямували до зведеного бюджету 229 мільйонів гривень

2. Актуальні питання по декларуванню доходів, отриманих у 2016 році під час «гарячої лінії»

3. З першого березня оновлено форми податкової накладної та звітності з ПДВ


03-03-2017
Оголошено день жалоби

У зв'язку із трагічною загибеллю шахтарів внаслідок аварії, що сталася 2 березня 2017 року на відокремленому підрозділі «Шахта «Степова» державного підприємства «Львіввугілля», з метою вшанування пам'яті загиблих в Україні відповідно до Указу Президента України № №52/2017 "Про оголошення в Україні дня жалоби":

1. Оголоcити в Україні 3 березня 2017 року днем жалоби.
2. У день жалоби на всій території України:

вшанувати пам'ять загиблих о 12 годині хвилиною мовчання;

приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій;

відмінити розважально-концертні заходи, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.


02-03-2017
Команда Острозької ДЮСШ у вісімці кращих команд України з волейболу!

У підсумку команда Острозької ДЮСШ потрапила до фінальної частини чемпіонату України, який проходитиме у м. Первомайськ 10-14 квітня 2017 року. Вісім найкращих команд України за підсумками двох турів боротимуться за чемпіонство.

Честь Острозької ДЮСШ захищали: Новіков Віктор, Малеванчук Ігор, Лозюк Федір, Власюк Назар, Матвійчук Микола, Калінобродський Іван, Вознюк Дмитро, Хмильовський Дмитро. Тренер команди - Штундер Сергій Ігорович.


02-03-2017
Увага! Інформація про припинення подачі електроенергії

Острозький РЕМ повідомляє, що у зв'язку з виведенням в ремонт ПЛ-04 кВ від ЗТП №1 м. Острог, з 8:00 до 17:00, з 06.03.2017 по 31.03.2017 буде припинятися подача елекроенергії по вул. Шевченка, Полярна, Огієнка, Куліша, Драгоманова, Весняна, Левицького, пр. Незалежності (частково).


02-03-2017
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. На обороноздатність країни платниками Рівненської ОДПІ сплачено 3,4 мільйонів гривень військового збору.
2. Доходи отримані від репетиторства підлягають декларуванню.
3. Нові можливості сервісу ДФС «Електронний кабінет платника».
4. За нецільове використання активів неприбуткові організації сплачують 18 % податку на прибуток.
5. До уваги платників податків.


01-03-2017
Увага конкурс!

Відділ культури і туризму виконкому Острозької міської ради оголошує конкурс на посаду директора КЗ «Центр культури і дозвілля» відділу культури і туризму.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім'я начальника відділу культури і туризму виконкому Острозької міської ради заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», автобіографію, копії документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту, два рекомендаційні листи довільної форми та мотиваційний лист довільної форми.

Вимоги до конкурсантів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Строк подачі заяв протягом 30 днів з дня розміщення оголошення.

Довідки за телефоном: 2-33-35.


28-02-2017
Відбувся семінар-навчання з питань легалізації виплати заробітної плати

У залі засідання міської ради 28 лютого 2017 року відбувся семінар-навчання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення міськвиконкому, щодо особливостей роботи в умовах нових змін в законодавстві з оплати та охорони праці.

Семінар відбувся за участю головних державних інспекторів з питань праці управління Держпраці в Рівненській області, першого заступника міського голови та представників управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому

На семінарі були присутні 68 керівників (бухгалтерів) підприємств, установ та організацій міста усіх форм власності та фізичні особи-підприємці.


27-02-2017
Народний депутат України Юрій Вознюк проводитиме особистий прийом громадян

1 березня з 11:00 години в приміщенні міської ради за адресою: м. Острог, вул. Героїв Майдану, буд. 4, Народний депутат України Юрій Вознюк проводитиме особистий прийом громадян.

У випадку виникнення додаткових запитань, телефонуйте за номерами: (0362) 40-51-54, 050-0347170.


24-02-2017
Відбулася чергова сесія міської ради

24 лютого відбулась 21-а сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 22.

Більшість питань були прийнятими одноголосно. На цій сесії були прийняті рішення про затвердження детального плану території для житлового будівництва жителям міста Острога учасникам антитерористичної операції на сході України по вул. Пухова у м. Острозі Рівненської області, що дасть змогу почати виділяти земельні ділянки під індивудуальну забудову учасникам АТО, взапланували виділення 50 тис. грн на стерилізацію безпритульних тварин, прийнято та затверджено Стратегію розвитку міста Острог до 2028 року, та створено рограму підтримки проектних ініціатив жителів міста.


  123...101112131415

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


28 липня 2017 року
о 10.00 год в залі засідань Острозької міської ради відбудеться двадцять восьма сесія Острозької міської ради сьомого скликання
10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.