Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна

23-02-2017
Звіт про використання коштів міського бюджету у ІІ півріччі

22 лютого 2017 року за участю головних розпорядників бюджетних коштів відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, на якому було представлено звіти про використання коштів міського бюджету в розрізі установ, закладів та міських програм у ІІ півріччі 2016 року.

Інформація по кожному розпоряднику коштів пропонується для ознайомлення всім членам територіальної громади міста Острога


23-02-2017
ДФС у Рівненській області інформує (дайджест)

У цьому інформаційному дайджесті від Рівненської ОДПІ:

1. Понад 37 мільйонів гривень ПДФО надійшло від платників Рівненської ОДПІ до місцевих бюджетів.
2. Оподаткування нерухомого майна у 2017 році.
3. Під час засідання «круглого столу» про легалізацію заробітних плат.
4. Продавці складної побутової техніки у 2017 році зобов’язані використовувати РРО.


22-02-2017
Завершується конкурс на розробку логотипу міста

Конкурс проводиться з метою здійснення вибору ідеї для інформаційно-рекламної символіки міста Острога шляхом забезпечення права жителів територіальної громади у формуванні та поширенні в Україні та за кордоном позитивного сприйняття, іміджу, популяризації міста, позитивних знань про місто, його історико-культурну спадщину та економіко-інвестиційний потенціал, залученні потенційних інвесторів до вибору міста, через відбір кращого проекту логотипу та слогану міста.


22-02-2017
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

21 лютого відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На початку засідання виконкому Олександр Федорович традиційно проінформував про кворум, були 12 членів міськвиконкому із 15.

На засіданні було заслухано звіти начальника фінасового управління Мацун Т. Д. про виконання міського бюджету за 2016 рік, начальника ЦНАПу Штундера М.П. про роботу з заявами громадян у ІІ півріччі 2016 року, також заслухали звіти про виконання делегованих повноважень та дотримання виконавської дисципліни.


21-02-2017
Відкритий міський турнір з волейболу: підсумки

19 лютого 2017 року у спортивній залі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 та Державному професійно-технічному навчальному закладі «Острозьке вище професійне училище» відбувся відкритий міський турнір з волейболу на Кубок Острозького міського голови серед трудових колективів, підприємств, установ та організацій.


20-02-2017
Небесна Cотня варти не складає

На третю річницю Революції Гідності острожани зібралися на центральній площі міста, щоб вшанувати пам'ять полеглих Героїв Небесної Сотні


16-02-2017
ДФС у Рівненській області інформує (дайджест)

У цьому інформаційному дайджесті від Рівненської ОДПІ:

1. У січні платники податків Рівненської ОДПІ сплатили до місцевих бюджетів понад 14.8 мільйонів гривень єдиного податку.
2. Антикорупційний сервіс «Пульс».
3. На «гарячій лінії» - про облік платників податків.
4. З початку року платники Рівненської ОДПІ вже задекларували 1847 тисяч гривень.


16-02-2017
Вшанували воїнів-афганців

Влада, громадськість, воїни-інтернаціоналісти зібралися 15 лютого в сквері ім. Конашевича-Сагайдачного, щоб вшанувати учасників бойових дій на території інших держав.


15-02-2017
До уваги жителів міста!

Острозький РЕМ повідомляє, що з 08:00-17:00 з 20 по 28 лютого 2017 року буде тимчасово припинено подачу електроструму по вул. Новицького, Саксаганського, Мацути, Коцюбинського, Гоголя, Вишенського, Наливайка, Тучемського, Згоди та у школах №3 та школі-інтернат.


15-02-2017
Скликається чергова сесія міської ради

7 лютого 2017 року міський голова Олександр Шикер підписав розпорядження № 17 р «Про скликання двадцять першої сесії Острозької міської ради сьомого скликання».

Згідно розпорядження сесія Острозької міської ради сьомого скликання відбудеться 24 лютого 2017 року в залі засідань Острозької міської ради о 10.00 год.


  123...101112131415

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


28 липня 2017 року
о 10.00 год в залі засідань Острозької міської ради відбудеться двадцять восьма сесія Острозької міської ради сьомого скликання
10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.