Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна

04-06-2017
3 та 4 червня Острог святкуватиме 917-річчя

3 та 4 червня відбудуться заходи приурочені до святкування 917-річчя міста Острога. Ознайомтеся з програмою святкування та готуйтеся до свята.


04-06-2017
"Веселий дворик" офіційно відкрито

В Острозі офіційно відкрили спортивний майданчик “Веселий дворик”. В переддень 917 річниці Острога до міста приїхали жителі міста-побратима Берунь, які надали фінансову допомогу в реалізації проекту, та офіційні делегації з інших міст-партнерів (Сандомир, Гнєв, Моравський Берунь). На заході також були присутні представники Рівненської ОДА та Острозької міської ради.


01-06-2017
До уваги жителів багатоквартирних будинків!

9 червня, о 10 годині, в приміщенні зали засідань міськвиконкому Острозької міської ради відбудеться семінар на тему "Багатоквартирний будинок: енергозбереження та енергоефективність, від планів до дій".

Семінар будуть проводити Михайло Лук'яник, консультант проекту IFC "Енергоефективність у житловому секторі України" та Алексійчук Роман, голова Ради голів ОСББ.

Із планом заходу можна ознайомитись на сайті Острозької міської ради http://www.ostroh.rv.ua та за тел. 3-09-87. Запрошуємо до участі всіх бажаючих.


01-06-2017
«Від серця до серця»

У наш час проблеми родини й сімейного виховання придбали особливу актуальність. Соціальна й економічна кризи помітно погіршили демографічну ситуацію.

Тому, Острозький міський центр соціальних служб для сімֹ’ї, дітей та молоді виконкому Острозької міської ради 30. 05. 2017 року провів благодійну акцію «Від серця до серця». Метою акції є привернення уваги до проблем сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах (СЖО) та подарувати для діток радість та теплі позитивні емоції.


01-06-2017
Елементарно, Ватсон!

Шановні острожани та гості міста! Запрошуємо вас взяти участь детективному квесті "Елементарно, Ватсон". Стартує квест о 16.00 год., у неділю, 4 червня, під час святкування Дня міста Острога біля Луцької надбрамної вежі. На вас чекає шквал позитивних емоцій. Вимога до учасників - старше 16 років. Можна реєструватися поодинці та цілою командою за цим посиланням.

Прохання розповсюдити інформацію.


31-05-2017
До уваги острожан! Мобільний сервісний центр МВС

Доводимо до відома жителів міста та району, що на території Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Острозької міської ради надаватиме послуги мобільний сервісний центр МВС. Прийом громадян здійснюватиметься за адресою вул. Максима Кривоноса, 32 за умови попереднього запису не менше 10 громадян.


29-05-2017
Шановні острожани!

За повідомленням Острозького КП "Водоканал", у зв'язку з ремонтними роботами, 30 травня буде припинено водопостачання по всьому місту. Прохання запастись водою та розповсюдити інформацію.


26-05-2017
Відбулася чергова сесія

26 травня відбулась 26-а сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 15.

Більшість питань були обговорені на депутатських комісіях та були прийнятими одноголосно. В ході сесії було затверджено звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2017 року, внесено зміни до заходів Програми «Питна вода» на 2006-2020 роки, Програми соціального захисту учасників антитерористичної операції, Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста на 2017-2018 роки.


25-05-2017
План проведення урочистостей з нагоди свята Останнього дзвоника

Відділ освіти виконкому Острозької міської ради повідомляє графік проведення урочистостей із нагоди свята Останнього дзвоника в загальноосвітніх навчальних закладах міста


25-05-2017
Шановні острожани та гості міста!

Запрошуємо вас на відкриття спортивно-ігрового майданчика "Веселий дворик", що на вулиці Антона Павлюка яке відбудеться 03 червня 2017 року об 11:00 годині.

На урочисті заходи також завітає офіційна делегація та мешканці міста-партнера Берунь (Республіка Польща), які співфінансували цей проект.


  123...101112131415

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


29 вересня 2017 року
о 10:00 відбудеться тридцять друга сесія Острозької міської ради
Порядок денний
10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.