Головна

13 тисяч жителів Рівненщини отримали допомогу в Контактному центрі

23-10-2017

До Контактного центру Рівненської ОДА - 0 800 500 078 – може зателефонувати кожен і отримати фахову консультацію

З початку року на «гарячу лінію» Контактного центру Рівненської ОДА надійшло понад 13 000 звернень.

Острозька академія відсвяткувала свій день народження

23-10-2017

Цьогоріч 19 жовтня Національний університет «Острозька академія» відсвяткував 441 рік від дня заснування та 23 роки з моменту відродження.

Молодих істориків запрошують до конкурсу «Врятувати від забуття»

19-10-2017

Молодих пошуковців правдивої історії запрошують взяти участь у щорічному IX Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Верховна Рада України підтримала рішення, які започатковують медичну реформу в Україні

19-10-2017

Верховна Рада України підтримала підготовлені Кабінетом Міністрів України рішення, які започатковують медичну реформу в Україні, передусім в частині фінансування галузі та надання державних гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів. Так, за ухвалення урядового законопроекту №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», який розглядався в сесійній залі протягом трьох днів, в цілому проголосували 240 народних депутатів.

21 жовтня - День жалоби з метою вшанування 70-х роковин операції "Захід"

19-10-2017

Відповідно до рішення обласної ради від 02.06.2017 №628 на території Рівненської області 21 жовтня оголошено Днем жалоби з метою вшанування 70-х роковин початку проведення радянської операції «Захід», у ході якої із Західної України до Сибіру було примусово депортовано близько 80 тисяч українців.

ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

18-10-2017

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Для платників податку на додану вартість запроваджено новий сервіс
2. З початку року платники Рівненської ОДПІ сплатили до бюджету понад 92 млн. грн. єдиного податку
3. Нові довідники податкових пільг

Провели виїзне засідання виконкому в Острозькій ДШМ

17-10-2017

17 жовтня відбулось виїзне засідання виконавчого комітету. За підсумками:

- в Острозькій школі мистецтв навчаються більше 380 дітей
- опалювальний сезон розпочнеться з 22 жовтня;
- в Острозі відкриється перший цілодобовий супермаркет;
- ТОВ «АТБ-маркет» встановлять в місті 6 рекламних носіїв;
- зросли тарифи на опалення; - в'їзд до прибудинкової території по вул. Гальшки Острозької 10 заборонено в четвер та неділю, з 6:00 до 13:00 год

Звернення Президента до Українського народу з нагоди 75-ї річниці створення Української повстанської армії

14-10-2017

Шановні співвітчизники!

Сьогодні, 14 жовтня, у День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо 75-ту річницю створення Української повстанської армії.

Армії, що від перших днів її створення і до завершення боротьби проти поневолювачів рідних земель була справді народною, оскільки повністю формувалась і підтримувалась місцевим населенням.

Роки сталінського терору, жахи колективізації та Голодомору-геноциду, а згодом і навала нацистів зміцнили українців у переконанні щодо необхідності збройної боротьби за незалежність.

Воїни УПА поставили собі за мету «боротись за повне визволення всіх українських земель і українського народу від загарбників та здобути Українську Самостійну Соборну Державу».

Кращі сини й доньки українського народу мужньо чинили опір двом потужним тоталітарним режимам, кожен з яких прагнув поглинути нас, поневолити або винищити українців. Вони залишалися відданими українській справі та не припиняли боротьби, навіть усвідомлюючи її приреченість на той час. І зрештою вони перемогли.

Учасники національно-визвольного руху визнані нашою державою, а їх подвиги завжди залишатимуться прикладом для прийдешніх поколінь. Пам’ять про звитяги воїнів Української повстанської армії надихає сучасних захисників України, які протистоять російській агресії, додає їм сили і мужності.

І ми віримо в їхню перемогу.

Слава Україні!

Слава її героям!

Шановні мешканці Острожчини!

13-10-2017

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди важливих і шанованих в нашій країні свят – Святої Покрови Пречистої Богородиці, Дня захисника України, річниці створення Української повстанської армії та Дня Українського козацтва.

Спільне відзначення цих свят є невипадковим, бо Свята Покрова здавна шанується в українському суспільстві, як захисниця українського козацтва, вояків УПА, а тепер і всього Українського війська.

Сьогодні ці свята є особливими для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю від сепаратистської навали на сході України, хто не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ. Усвідомлюючи своє високе призначення – охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв України бере приклад із своїх попередників – адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Шановні захисники Вітчизни! Дякую вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

З нагоди свята бажаю всім захисникам України, як колишнім, так і теперішнім, так і майбутнім, членам їх родин, міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій чи волонтерській службі в ім’я розбудови Українського війська!

Слава Україні! Слава її героям!

З повагою міський голова Олександр ШИКЕР

До Дня Захисника України нагородили захисників різних епох

13-10-2017

12 жовтня в залі засідань Острозької міської ради відбулася зустріч Острозького міського голови Олександра Шикера, першого заступника Ольги Логвін та заступника Оксани Ситницької з учасниками антитерористичної операції в Донецькій, Луганській областях та учасниками бойових дій на території інших держав.

  123...101112131415

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів