НОВИНИ

21-02-2018
На Рівненщині вивчали новації у галузі децентралізації

У Дубні відбулося засідання Рівненської регіональної платформи "Сучасні виклики до ОМС в умовах законодавства 2018 в частині виконання повноважень". Захід проведено в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Взяли участь у заході перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, народний депутат України Олександр Дехтярчук, працівники виконавчого комітету Острозької міської ради, міські, селищні, сільські голови, та голови ОТГ.


21-02-2018
Майдан. Україна. Шлях до свободи

У вівторок, 20-го лютого, на Майдані Свободи за участі керівництва міста та району, представників установ та організацій острожан та студентів відбулицся заходи для вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.


21-02-2018
Острожани можуть запросити волонтера Go camp до шкіл міста

Влітку 2016 вперше в Україні були організовані пришкільні мовні табори Go camp. Go camp – це новий формат табору, робочою мовою якого є англійська мова. Впродовж трьох тижнів діти 10-15 років могли взяти участь у захоплюючих проектах, поспілкуватися з волонтерами різних країн світу та відпочити. За допомогою спеціально розробленої програми учні перебували у багатокультурному середовищі, навчалися працювати в команді, критично мислити, бути толерантними до інших.


21-02-2018
Відбулося засідання виконавчого комітету

12 лютого 2018 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На виконкомі схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.


21-02-2018
Соціально-економічне становище м.Острог у 2017 році

Управління статистики повідомляє про соціально-економічне становище міста та про обсяги реалізації промислової продукції підприємствами м.Острог у 2017 році. Додатково інформація про цінову ситуацію на споживчому ринку області та про індекс споживчих цін (індекс інфляції) у січні 2018 року.


20-02-2018
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Як отримати довідку про відсутність заборгованості без відвідування податкової?
2. До уваги платників плати за землю!
3. Нарахування податку на нерухомість у 2018 році
4. 17 березня День абітурієнта


19-02-2018
20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні Шановні жителі Острога. У вівторок 20 лютого о 16:00 годині відбудеться загальноміська скорботна хода Пам’яті Героїв Небесної сотні. Хода розпочнеться з просп.Незалежності (від приміщень Острозької дитячої школи мистецтв та Національного університету «Острозька академія»), продовжиться вулицями Героїв Майдану та Князів Острозьких і завершиться на Майдані Свободи годиною пам’яті «Майдан. Україна. Шлях до Свободи». Запрошуємо до участі усю громаду міста. Вшануй Героїв, Остроже!


19-02-2018
Звіт про використання коштів міського бюджету у ІІ півріччі 2017 року

Пропонуємо до ознайомлення звіти головних розпорядників коштів про використання бюджетних коштів за ІІ півріччя 2017 року


16-02-2018
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ: 1. До уваги платників податку на нерухомість. 2.Податкова знижка у 2018 році 3.Актуальні питання по декларуванню доходів під час «гарячої лінії» 4. Протягом 2017 року Центри обслуговування платників Рівненської ОДПІ надали понад 168 тисяч послуг. 5. До уваги платників рентної плати за спецводокористування. 6. Актуальні питання до декларуванню доходів, отриманих у 2017 році під час «гарячої лінії»


16-02-2018
Увага! Карантин

У зв'язку з високим рівнем захворюваності на грип та ГРВІ виконавчим комітетом було прийнято рішення № 15 від 16 лютого 2018 року відповідно до якого:

1. Ввести в місті Острозі епідемічний період з 16.02.2018 року.
2. Призупинити навчальний процес у загальноосвітніх навчальних закладах міста з 19 лютого 2018 року на 7 календарних днів.
3. Начальникам відділів та управлінь міськвиконкому, керівникам підприємств, установ, організацій забезпечити виконання заходів на епідемічний період, затверджених рішенням виконкому Острозької міської ради від 31.10.2013 № 145“Про заходи щодо профілактики грипу та гострих вірусних інфекцій в м. Острозі на 2013-2018 роки”.
4. Відділу культури та туризму, відділу освіти заборонити проведення масових заходів на території міста, в дитячих колективах та спортивних установах.
5. Забезпечити носіння масок медичними працівниками, працівниками торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення.
6. Керівникам підприємств, установ, організацій забезпечити вологе прибирання в приміщеннях з дезінфекційними розчинами в місцях загального користування.
7. Головному лікарю Острозького районного центру ПМСД на період епідемічного періоду встановити в центральній районній лікарні “гарячий” телефон з чергуванням спеціалістів для надання консультацій з питань профілактики та лікування грипу.
8. Керівникам аптечних установ міста, незалежно від форм власності, створити необхідну кількість засобів для профілактики та лікування грипу, дезінфікуючих засобів.


 

123456...131415
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів