НОВИНИ

12-12-2017
Інформація щодо звернення депутата Острозької міської ради Сороки А.М.

24 листопада до виконавчого комітету Острозької міської ради найдішло звернення депутата Острозької міської ради Сороки А.М. щодо господарської діяльності ОКП "Водоканал", про розцінки та суми отриманого доходу від послуг асенізаційної машини, екскаватора, підйомного крана та вишки.


12-12-2017
Графік проведення новорічних ранків

Відділ освіти виконкому Острозької міської ради повідомляє про графік проведення новорічних ранків та вечорів в закладах загальної середньої освіти міста.


12-12-2017
Відбулася позачергова сесія міської ради

12 грудня відбулася позачергова тридцять шоста сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 17.

На розгляд сесії виносилося п'ять питань. Сесію було скликано у зв’язку з внесенням змін до обласного бюджету та з необхідністю затвердження статутів Острозького КП "Водоканал" та КП "Теплоенергія" в новій редацікції.


12-12-2017
ЗНО-2018

14 грудня 2017 року на базі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбудеться зустріч з громадськістю міста щодо організаційних засад ЗНО-2018.

В ході зустрічі буде розглянуто питання:

- формат та особливості процедур ЗНО-2018;
- підготовка до ЗНО-2018, пробне тестування.

Запрошуємо відповідальних за зовнішнє незалежне оцінювання, класних керівників, учнів 11 класів, батьківську громадськість та всіх зацікавлених(Початок о 16:30).


11-12-2017
ЗАПРОШЕННЯ!

Шановні партнери!

Запрошуємо активістів громадських об’єднань та інших зацікавлених осіб до участі у вебінарі «Правове регулювання залучення до діяльності ОГС осіб на основі трудового та цивільного законодавства».


11-12-2017
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. До уваги платників! Граничний термін подання заяви для переходу на спрощену систему оподаткування – 15 грудня.
2. Понад 1,3 млрд грн податків до бюджетів усіх рівнів забезпечено надходжень за січень-листопад 2017 року від платників які обслуговуються у Рівненській ОДПІ
3. Увага! Форму № 20-ОПП доповнено новим розділом.


07-12-2017
Інформація щодо звернення депутата Острозької міської ради Аршинова Г.Й.

24 листопада до виконавчого комітету Острозької міської ради найдішло звернення депутата Острозької міської ради Аршинова Г.Й,. щодо незадовільного стану конструкцій мосту через річку Вілія по вул. Вишенського, м. Острог.


07-12-2017
Інформація щодо звернення депутата Острозької міської ради Поліщука Д.В.

Інформація щодо звернення депутата Острозької міської ради Поліщука Д.В.24 листопада до Виконавчого комітету Острозької міської ради найдішло звернення депутата Острозької міської ради Поліщука Д.В. щодо ігнорування з 2011 року посадовими особами міської ради індивідуального звернення Урбан- Сенчук Н.К. та колективного звернення за підписом Шатанової Г.В. щодо проведення ремонту дороги по вулиці Делебів та по вулиці Валова.


07-12-2017
7 грудня – День місцевого самоврядування в Україні

7 грудня – День місцевого самоврядування в УкраїніВ Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.


06-12-2017
Запит від ГО "Громадська рада Острога"

28 листопада на ім’я голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, екології, торгівлі та побуту Острозької міської ради надійшов запит керівника ГО «Громадська рада Острога» щодо надання депутатського запиту на отримання інформації використання ОКП «Водоканал» гідродинамічної машини т.з.«Крот», яка була придбана у 2012 році , її технічний стан ат подальшу можливість її експлуатації.


 

123456...131415
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів