Головна » НОВИНИ » ДФС у Рівненській області інформує (огляд)
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. «Єдинщики», які обслуговуються у Рівненської ОДПІ спрямували до бюджетів Рівненського району 62 мільйона гривень.
2. З 20.07.2017 року використання печаток суб’єктами господарювання не обов’язкове
3. Земельний податок сплачений платниками Рівненської ОДПІ поповнив місцеві бюджети Рівненського району понад 45 мільйонів гривень.
4. Протягом першого піврічча 2017 року Центри обслуговування платників Рівненської ОДПІ надали понад 88 тисяч послуг

«Єдинщики», які обслуговуються у Рівненської ОДПІ спрямували до бюджетів Рівненського району 62 мільйона гривень.

З початку 2017 року спостерігається позитивна динаміка надходжень від платників єдиного податку. За січень – червень поточного року платники Рівненської ОДПІ, які знаходяться на спрощеній системі оподаткування, поповнили місцевий бюджет на 62,1 млн. грн.

Перерахована сума єдиного податку порівняно з аналогічним періодом, а саме січень-червень 2016 року зросла на 64,2%, а саме на 24,3 млн. грн. Зокрема, за червень 2017 року надходження зросли на 48,2% а саме на 1,3 млн. грн., та склали 4,2 млн. грн., більше надходжень червня 2016 року.

При цьому значну частину суми, а це 42,4 млн. грн. – вагомий внесок протягом 2017 року приватних підпрємців. Інші надходження в сумі 19,6 млн. грн. внесок підприємства – платники єдиного податку.

Про це повідомив в.о начальника Володимир Матвійчук та зазначив, що єдиний податок від малого підприємництва належить до тих податкових платежів, надходження якого стабільно і суттєво зростають та поповнюють місцеві бюджети Рівненського району.

З 20.07.2017 року використання печаток суб’єктами господарювання не обов’язкове

Рівненська ОДПІ нагадує, що постановою Верховної Ради України на засіданні 23 березня 2017 року у другому читанні прийнято закон № 1982-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами - підприємцями».

Законопроектом пропонувалося виключити із законодавства вимоги про обов'язкове використання печаток, незалежно від їх наявності у суб'єктів господарювання, а також можливість визнання документа недійсним у зв'язку з відсутністю відбитка печатки.

Виключається необхідність використання печаток у взаєминах суб'єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування і встановлюється адміністративна відповідальність за вимагання держорганом або органом місцевого самоврядування наявності відбитка печатки на офіційному документі.

Відповідно до закону, суб'єкт господарювання має право використовувати у своїй діяльності печатку, але її використання не є обов'язковим. Наявність або відсутність відбитку печатки підприємства на документі не створює юридичних наслідків.

Щоб вважати дійсною копію документа, яка подається суб’єктом господарювання до органу державної влади або органу місцевого самоврядування, достатньо підпису уповноваженої особи суб’єкта господарювання або особистого підпису фізичної особи-підприємця. Орган державної влади або орган місцевого самоврядування не вправі вимагати нотаріального посвідчення у разі, якщо така вимога не встановлена окремим законом.

Закон також встановлює, що виготовлення, продаж або придбання печаток здійснюється без отримання будь-яких документів дозвільного характеру.

Закон опубліковано в газеті «Голос України» від 19.04.2017 № 71. Однак відповідно до пункту 1 Прикінцевих положень Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування, тобто з 20.07.2017 року.

Земельний податок сплачений платниками Рівненської ОДПІ поповнив місцеві бюджети Рівненського району понад 45 мільйонів гривень.

За словами в.о начальника Рівненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Володимира Матвійчука з початку року від власників землі та землекористувачів Рівненського району до місцевих бюджетів за січеть-червень 2017 року надійшло 45,4 млн. грн. плати за землю.

У тому числі надходжень від сплати земельного податку землю сплатили власники земельних ділянок, паїв та землекористувачі – юридичні особи. Від них до місцевих бюджетів надійшло 41,7 млн. грн., та 3,7 млн. грн. внесок фізичних осіб – підприємців та громадян.

Володимир Матвійчук також звернув увагу про необхідність повної та своєчасної сплати своїх податкових зобов’язань. Адже відповідно до приписів статті 126 та 129 Податкового кодексу України за прострочення встановлених термінів сплати земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності справляються штрафні санкції та пеня.

Протягом першого піврічча 2017 року Центри обслуговування платників Рівненської ОДПІ надали понад 88 тисяч послуг

Про це повідомив в.о начальника Рівненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Володимир Матвійчук. За його словами протягом січня – червня 2017 року надано 16 094 адміністративних та 72 632 консультативних послуг.

Зокрема найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків. За січня – червня 2017 року їх видано 8 068.

У першому півріччі 2017 року зареєстровано та взято на облік 159 засобів реєстрації розрахункових операцій, 1 414 книг обліку розрахункових операцій та 437 розрахункових книжок.

Довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС України отримали 117 платника

Нагадаємо, що Центри обслуговування Рівненської ОДПІ працюють з понеділка по четвер з 09-00 години до 18-00 години, у п‘ятницю з 09-00 години до 16-45 години, у суботу – з 09-00 години до 13-00 години, неділя – вихідний.

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


27 жовтня 2017 року
о 10.00 в залі засідань Острозької міської ради відбудеться тридцять четверта сесія Острозької міської ради сьомого скликання
Порядок денний
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Шлях переселенця

Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
10 міфів про субсидії
Детальніше
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.