Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна » НОВИНИ » ДФС у Рівненській області інформує (огляд)
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Антикорупційний сервіс «Пульс»
2. Понад 5 мільйона гривень сплатили платники Рівненської ОДПІ податку на нерухомість.
3. Отримання відмітки в паспорті про право здійснення платежів за серією та номером паспорта

Антикорупційний сервіс «Пульс»

Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області в черговий раз повідомляє, що для оперативного вірішення суперечливих питань, що виникли в сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю і митного оформлення платники податків можуть звернутися на телефонну лінію «Пульс».

Антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» діє за єдиним телефонним номером (044) 284-00-07. Сервіс «Пульс» працює цілодобово за принципом call-back – співробітники ДФС приймають звернення та повідомляють заявника про результати перевірки. Крім того це ефективний засіб питань і повноцінний консультативний центр.

На вказаний сервіс можна звернутися у разі неправомірної дії або бездіяльність працівників податкової та митної служб, про можливість корупційні дії з їхнього боку, оперативно вирішити суперечливі питання, які виникають в процесі адміністрування податків, або ж під час митного оформлення.

Про результати розгляду інформації користувачі повідомляються невідкладно або протягом 1-3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання не перевищує 15 днів.

Понад 5 мільйона гривень сплатили платники Рівненської ОДПІ податку на нерухомість.

У січні-липні поточного року до місцевих бюджетів від платників податків Рівненської ОДПІ надійшло 5,8 мільйонів гривень від власників об’єктів житлової або нежитлової нерухомості.

За словами начальника Рівненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Ірини Олендер проти аналогічного періоду 2016 року досягнуто збільшення надходжень на 2,5 млн. грн. Вагому частину надходжень у вигляді плати за нерухомість сплатили – юридичні особи. Від них до місцевих бюджетів надійшло 4,7 млн. грн., решта 1,1 млн. грн. внесок фізичних осіб – підприємців та громадян.

Зокрема, у місцевий бюджет Рівненського району сплачено 2,2 мільйона гривень податку на нерухомість, місцеві скарбниці Березнівського району отримали 0,7 мільйона гривень, Гощанського району – 0,5 мільйона гривень, Здолбунівському району – 0,6 мільйона гривень, Корецького району – 0,3 мільйона гривень, Костопільського району – 0,8 мільйона гривень, Острозького району – 0,3 мільйона гривень та м. Остріг – 0,4 мільйона гривень цього податку.

Нагадуємо, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачують фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості. Базою оподаткування податком є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток. Ставки встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради

Отримання відмітки в паспорті про право здійснення платежів за серією та номером паспорта

Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області нагадує, що у разі якщо громадяни через релігійні переконання хочуть відмовитися від ідентифікаційного номера, то про своє рішення вони повинні повідомити до податкової інспекції за місцем проживання.

Після отримання підтвердження щодо можливості внесення відмітки за зверненням фізичної особи, яка подала Повідомлення, контролюючий орган вносить до паспорта громадянина України відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта (бути підприємцем, оформлювати потрібну документацію).

Право платників податків на відмову від прийняття ідентифікаційного номера збережено Податковим кодексом, облік таких фізичних осіб-платників ведеться в окремому реєстрі Держреєстрі за прізвищем, ім'ям, по батькові, серією й номером паспорта. Датою взяття на облік в такий реєстр вважається дата внесення відмітки до паспорта.

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


29 вересня 2017 року
о 10:00 відбудеться тридцять друга сесія Острозької міської ради
Порядок денний
10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.