НОВИНИ

03-01-2018
Увага! Інформація про припинення подачі електроенергії

Острозький РЕМ повідомляє, що у зв'язку з ремонтом ЗТП-03 м. Острог з 10:00 до 16:00 18-19 січня 2018 року буде припинятися подача електроенергії в м. Острог по вул. Князів Острозьких, Замкова та частково пр. Незалежності.

У зв'язку з ремонтом ЗТП-03 м. Острог з 10:00 до 17:00 23-24 січня 2018 року буде припинятися подача електроенергії в м. Острог по вул. Максима Кривоноса та Григорія Квітки-Основ'яненка.

У зв'язку з ремонтом ЗТП-03 м. Острог з 10:00 до 16:00 23-26 січня 2018 року буде припинятися подача електроенергії в м. Острог по вул. Ринкова та Максима Кривоноса.

У зв'язку з ремонтом ЗТП-206 м. Острог з 9:00 до 18:00 23-24 січня 2018 року буде припинятися подача електроенергії в м. Острог по вул. Богуна, Мічуріна, Декабристів, пр. Ринковий.

Приносимо наші вибачення за тимчасові незручності. В графіках робіт можуть бути зміни. Про зміни в графіках буде повідомлен додатково.

За інформацією звертайтеся до дзвінкового центру: 2-37-36


03-01-2018
Патронатна сім’я — новітня форма сімейного виховання в Україні

Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі з уповноваженим закладом здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я під час перебування. Сім’я патронатного вихователя – це подружжя, в якому один із членів на професійній основі виконує обов’язки патронатного вихователя.


29-12-2017
Дорогі острожани!

Добігають останні, такі швидкоплинні дні 2017 року… І ось-ось на поріг кожного з нас впевнено ступить рік прийдешній, а з ним завітають до оселі радісні і довгоочікувані різдвяні свята.

У ці по-особливому неповторні хвилини настає час замислитись, наскільки рік, що відходить у скрижалі історії, виправдав наші сподівання, мрії і задуми, а також подумати про майбутнє.

Із приємністю скажу, що прожили ми 2017 рік разом, наполегливо працюючи, намагаючись реалізувати те, що натхненно планували. Ми звіряли власні досягнення із досягненнями міста, дослухалися до думки громадян, бувало, що й спільними зусиллями долали труднощі, навчались на помилках та найголовніше - впевнено і з оптимізмом дивились у майбутнє.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай же усі ваші бажання якнайповніше реалізуються і збудуться у найближчому майбутньому.

Бажаю вам, шановні острожани, щасливого Нового Року!

Хай прийдешній рік із прекрасним настроєм принесе до ваших затишних осель добро і радість, щастя та здоров'я, здійснення надій та заповітних бажань, а нашому місту – достаток, стабільність і процвітання.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою міський голова Олександр ШИКЕР


27-12-2017
Відбулася позачергова сесія міської ради

27 грудня 2017 відбулася позачергова тридцять восьма сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 19.

На розгляд сесії виносилося лише одне питання "Про визнання замовником комітет з конкурсних торгів Острозької міської ради на проведення торгів (тендеру) на закупівлю робіт «Будівництво дитячо-юнацької спортивної школи Рівненська область, м. Острог, пл. Декабристів 6а»". Необхідність проведення позачергової сесії була обумовлена потребою в визначені замовника для провдення тендера, адже якщо буде проведено новий тендер то можливо будуть виділені кошти і будівництво буде розпочате вже в 2018 році.

Депутати одноголосно схвалили це рішення.


26-12-2017
Скликається позачергова сесія міської ради

26 грудня 2017 року міський голова Олександр Шикер підписав розпорядження № 155 р «Про скликання позачергової тридцять восьмої сесії Острозької міської ради сьомого скликання».

Згідно розпорядження сесія Острозької міської ради сьомого скликання відбудеться 27 грудня 2017 року в залі засідань Острозької міської ради о 10.00 год.

До порядку денного сесії Острозької міської ради сьомого скликання внесені наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного позачергової тридцять восьмої сесії Острозької міської ради сьомого скликання.
2. Про визнання замовником комітет з конкурсних торгів Острозької міської ради на проведення торгів (тендеру) на закупівлю робіт «Будівництво дитячо-юнацької спортивної школи Рівненська область, м. Острог, пл. Декабристів 6а». .


26-12-2017
Відбулася чергова сесія

22 грудня відбулась 37-а сесія міської ради. З 26 депутатів участь в засіданні брав 21.

Всі питання були обговорені на депутатських комісіях проте не у всіх голосуваннях депутати були одноголосними.


20-12-2017
Що приніс нам Святий Миколай

З приходом дня Святого Миколая кожна дитина очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому Миколаю. Діти щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе їм здійснити давню заповітну мрію. Ми ж, дорослі, є своєрідними помічниками Святого Миколая.


19-12-2017
Відбулося засідання виконавчого комітету

19 грудня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На виконкомі схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На початку засідання виконкому Олександр Федорович традиційно проінформував про кворум, були присутніми 11 із 15 членів виконкому.


19-12-2017
Соціально-економічне становище м.Острог у січні-жовтні 2017 року

Управління статистики повідомляє про соціально-економічне становище міста та про обсяги реалізації промислової продукції підприємствами м.Острог у січні-жовтні 2017 року. Додатково інформація про цінову ситуацію на споживчому ринку області та про індекс споживчих цін (індекс інфляції) у листопаді


18-12-2017
Засяяла головна ялинка Острога

17 грудня на центральній площі міста було людно, гамірно і весело, адже до дітлахів завітав Святий Миколай з подарунками.

Острог занурився у справжню казкову атмосферу. На Майдані Свободи відбулося урочисте відкриття головної ялинки міста. До малечі завітали місяці Грудень і Січень, тітонька Сльота, дівчинка-помічниця Даринка.


 

123456...131415
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів