НОВИНИ

31-08-2017
Острозькі боксери взяли участь у спортивних зборах

25-30 серпня команда Дитячого боксерського клубу “Панчер” брала участь у спортивних зборах. Збори проходили у смт Кирилівка.

Також, 7 вихованців тренера Іллі Соснова представили Острожчину на IX Міжнародному турнірі “Азовець 2017”.


30-08-2017
Карантинні обмеження по сказу скасовано

Керуючись Законом України «Про ветеринарну медицину» та заслухавши інформацію в. о. начальника управління Держпродспоживслужби в Острозькому районі Псюка П. І. щодо виконання рішення № 6 від 29.06.17 Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконкомі Острозької міської ради «Про карантинні обмеження по сказу у м. Острог», в зв’язку з виконанням плану заходів щодо ліквідації та профілактики сказу в м. Острог, що був затверджений даним рішенням, комісія вирішила:

1. Зняти карантинні обмеження щодо сказ у в м. Острог.
2. Вважати таким, що втратило чинність рішення ДНПК при виконкомі Острозької міської ради № 6 від 29.06.2017 «Про карантинні обмеження по сказу у м. Острог ».


28-08-2017
Урочисто відзначили День Державного Прапора та День Незалежності

У середу, 23 серпня, в Острозі було урочисто відзначено два найголовніших свята нашої країни – День Державного прапора та День Незалежності України.

Святкові заходи розпочалися о 9:00 на Майдані Свободи з підняття державного прапора та акції «Більше, ніж символ». Згодом, біля Центру туристичної інформації, відбулася презентація результатів 2 частини проекту українсько-польської обмінної молодіжної програми «Дія та інтеграція в будівництві».

А в другій половині на острожан чекали шаховий бліц-турнір, урочистості з нагоди Дня Незалежності України, святковий концерт колективів Острозького районного Будинку культури, спортивні естафети та розважальні вікторини для дітей. А завершився день «Кінозалом просто неба», де для дітей показували український мультфільм «Микита Кожум’яка».


23-08-2017
З Днем Незалежності, Україно!

Дорогі острожани! Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення, як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

Примножуймо добрими справами авторитет і могутність нашої країни та нашого міста! Працюймо на консолідацію суспільства з метою розвитку і процвітання рідного Острога та всієї України. Сьогодні синам України доводиться ціною власного життя доводити святість її цілісності. Низько вклоняємося перед українськими військовослужбовцями – учасниками АТО!

Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичу вам, шановні земляки, міцного здоров’я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі. Слава Україні!

З повагою Острозький міський голова Олександр ШИКЕР


11-08-2017
Скликається чергова сесія міської ради

9 серпня 2017 року Острозький міський голова олександр Шикер підписав розпорядження № 92-р «Про скликання тридцятої сесії Острозької міської ради сьомого скликання».

Згідно розпорядження сесія Острозької міської ради сьомого скликання відбудеться 31 серпня 2017 року в залі засідань Острозької міської ради о 10.00 год.


11-08-2017
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

15 серпня 2017 року о 10.00 год. в залі засідань Острозької міської ради, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 91-р підписав Острозький міський голова Олександр Шикер 7 серпня 2017 року.


11-08-2017
7-8 вересня у Рівному буде працювати ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка "Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ-2017)"

Форум для керівників місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, установ бюджетної інфраструктури та організацій житлово-комунального господарства, в т.ч.: голів (жителів) ОСББ, ЖБК та населення (приватного сектору), підприємств-виробників сучасного енергоефективного обладнання та енерго-сервісних компаній відбудеться в приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м. Рівне, вул. Д.Галицького, 27, конференц-зал на 4 поверсі вхід через «Службовий вхід» («Чорний вхід»), реєстрація учасників з 08.30 до 10.30 год. 07.09.2017 за місцем проведення.


09-08-2017
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Електронні сервіси ДФС – в допомогу платникам податків
2. Надходження місцевих бюджетів по ПДФО від платників Рівненської ОДПІ склали понад 270 мільйона гривень.
3. Отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків.
4. Порядок сплати земельного податку фізичними особами


09-08-2017
Соціально-економічне становище м.Острог у січні-червні 2017 року

Головне управління статистики у Рівненській області повідомляє про соціально-економічне становище міста у січні-червні 2017 року


04-08-2017
76-та роковина трагедії єврейського населення Острога

Щороку 4 серпня, в теплий літній день, острожани приходять в урочище Красностав на новому місті, де у роки Другої світової війни відбувся масовий розстріл євреїв Острога.Це місце, без сумніву можна вважати одним з найтрагічніших на острозькій землі. У братських могилах вічним сном спочивають безпідставно страчені нацистами люди.


 

123...101112131415
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів