Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна » НОВИНИ
НОВИНИ

19-04-2017
Відбулося виїзне засідання виконкому

18 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На початку засідання виконкому Олександр Федорович традиційно проінформував про кворум.

На засіданні було заслухано звіт начальника Центра надання адміністративних послуг щодо реалізації Закону України "Про адміністративні послуги" за перший квартал 2017 року, звіт начальника фінансового управління виконкому щодо виконання посадових обов'язків, заслухано інформації про дотримання вимог антикорупційного законодавства та виконання заходів запобігання і протидії корупції та про стан дотримання виконавської дисципліни у виконкомі Острозької міської ради.


14-04-2017
Шановні мешканці Острога та Острозького району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Воскресіння Христового!

Це свято є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою, віри – над безнадією. Великодні дні спонукають нас по-новому подивитися на світ, бути добрішими, милосерднішими, благороднішими, терплячішими один до одного.

Сердечно вітаючи Вас зі світлим днем Христового Воскресіння, бажаю душевної рівноваги і гармонії, спокою, миру і добробуту. Нехай у цей Великий День душа сповниться відчуттям щастя, радості і добра, а теплі писанкові барви звучать у Вашому серці найсвітлішою надією. Злагоди, достатку, віри і щирої любові Вам та Вашим родинам!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,
Острозький міський голова Олександр ШИКЕР


14-04-2017
Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

У п’ятницю, 14 квітня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. Хоч на розгляд виконкому виносилося лише одне питання, але його важливість неможливо переоцінити. Питання стосувалося зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.


14-04-2017
Програма заходів з нагоди відкриття туристичного сезону м.Острог

11.00 – офіційні урочистості з нагоди відкриття туристичного сезону.
Презентація туристичного сайту міста.
Відкриття інформаційних табличок на пам’ятках архітектури місцевого значення. (Зала засідань міської ради)

11.30 – відкриття центру туристичної інформації (вул. Героїв Майдану,7).

12.00 – відкриття «Шахового куточка» - міського простору для гри в шахи (Сквер ім. 40-річчя Перемоги).

12.20 – 14.00 – екскурсія містом з елементами театралізації.

14.00 – засідання Обласної Координаційної ради з питань охорони культурної Спадщини (Зала засідань міської ради)

14.00 – гра для дітей «Мандрівка Острогом» (міська площа).

15.00 – туристичний квест по місту «В пошуках князівських скарбів», що відбуватиметься в рамках проекту «Містичний Острог».


14-04-2017
Прийняли гостей із Польщі

У четвер, 13 квітня, відбулася зустріч керівництва та депутатів міста з гостями з польського міста-побратима Сандомира. З візитом завітав радник бурміста Тадеуш Господарчик та президент сандомирського спортивного клубу "Вісла" Себастьян Вечорек.


13-04-2017
Скликається чергова сесія міської ради

12 квітня 2017 року міський голова Олександр Шикер підписав розпорядження № 48 р «Про скликання двадцять п’ятої сесії Острозької міської ради сьомого скликання».

Згідно розпорядження сесія Острозької міської ради сьомого скликання відбудеться 28 квітня 2017 року в залі засідань Острозької міської ради о 10.00 год.


13-04-2017
Цінова ситуація на споживчому ринку та індекс споживчих цін в області у березні 2017 року

По області індекс споживчих цін у березні 2017р. порівняно з попереднім місяцем становив 101,8%.

На споживчому ринку області у березні 2017р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1%. На 5,8–0,1% подорожчали фрукти, шоколад, продукти переробки зернових, хліб, м’ясо птиці, олія соняшникова, цукор, рис, масло, маргарин та інші рослинні жири, кондитерські вироби з цукру, безалкогольні напої, сало, свинина, риба та продукти з риби, сметана. Водночас суттєво подешевшали яйця (на 9,2%). Знизилися ціни на 3,3–0,3% на овочі, молоко, сири, яловичину, макаронні вироби, кисломолочну продукцію.


12-04-2017
Відбулася позачергова сесія міської ради

12 квітня 2017 відбулася позачергова двадцять четверта сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 18.

Необхідінсть проведення позачергової сесії була обумовленанеобхідінстю затвердження розміру кошторисної заробітної плати, яка враховується при визначенні вартості будівництва, нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.

На розгляд сесії виносилося два питання "Про затвердження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який вираховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2017 рік" та "Про звернення до Президента України щодо негайного скасування абонплати за використання газових мереж". Проте після відкриття сесії депутатами було запропоновано останнє рішення зняти з розгляду, так як воно вже стратило свою актуальність


12-04-2017
Скликається виїзне засідання виконавчого комітету

18 квітня 2017 року, о 10:00 в Центрі надання адміністративних послуг за адресою: м. Острог, вул. Максима Кривоноса, 32, відбудеться виїзне засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 44р підписав Острозький міський голова Олександр Шикер 6 квітня 2017 року.


12-04-2017
Скликається позачергове засідання виконавчого комітету

14 квітня 2017 року о 10.00 год. в залі засідань Острозької міської ради, відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 47р підписав Острозький міський голова Олександр Шикер 10 квітня 2017 року.


 

123...101112131415
ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


29 вересня 2017 року
о 10:00 відбудеться тридцять друга сесія Острозької міської ради
Порядок денний
10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.