НОВИНИ

04-08-2017
Відбулася позачергова сесія міської ради

4 серпня відбулася позачергова двадцять дев'ята сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 16.

На розгляд сесії виносилося два питання. Сесію було скликано у зв’язку з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 21 липня 2017 року №394 «Про розподіл іншої субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на Обласну програму енергоефективності, розроблених місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, установами та закладами області, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів»

Депутати одноголосно схвалили обидва рішення.


04-08-2017
Про відмову від музики країни-агресора

На виконання рішення Рівненської обласної ради від 02 червня 2017 року № 630 № «Про заборону (припинення) публічного відтворення аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці України, російської музики «шансон» та іншої кримінальної музики, яка створена на території країни-агресора» Острозька міська рада рекомендує всім закладам культури, закладам громадського харчування (ресторани, кафе, бари і т.п.), перевізникам, підприємствам та підприємцям, що знаходяться на території м. Острог, припинити публічне відтворення аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці України, а також російської музики «шансон» та іншої кримінальної музики, яка створена на території країни-агресора.


03-08-2017
Доступні ліки: з серпня перелік препаратів збільшується до 200

З 1 серпня перелік ліків, які входять до програми «Доступні ліки», збільшиться на чверть і складе близько 200 препаратів


03-08-2017
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. «Єдинщики», які обслуговуються у Рівненської ОДПІ спрямували до бюджетів Рівненського району 62 мільйона гривень.
2. З 20.07.2017 року використання печаток суб’єктами господарювання не обов’язкове
3. Земельний податок сплачений платниками Рівненської ОДПІ поповнив місцеві бюджети Рівненського району понад 45 мільйонів гривень.
4. Протягом першого піврічча 2017 року Центри обслуговування платників Рівненської ОДПІ надали понад 88 тисяч послуг


28-07-2017
Відбулася чергова сесія

28 липня відбулась 28-а сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 22.

Після відкриття сесії міський голова Олександр Шикер привітав підприємців міста з нагоди дня торгівлі та нагородив дипломи та грамоти.

В ході сесії заслухано звіт Григорія Нижника Керівника Здолбунівської місцевої прокуратури про стан законності та правопорядку на території Острозького району та міста Острога у І півріччі 2017 року. Одноголосно підтримано рішення Про програму підтримки статутної діяльності Острозької міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2017-2019 роки, Про уповноваження Острозького комунального підприємства «Водоканал» виконавцем послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території міста Острога, Про внесення доповнень до рішення міської ради №421 від 26.05.2017 «Про програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста на 2017-2018 роки», Про внесення змін до рішення Острозької міської ради від 24.02.2017 №361 «Про внесення змін до рішення Острозької міської ради від 26.04.2013 №454 «Про міську програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013-2017 роки», Про надання фінансової допомоги жителям міста Острога.


06-07-2017
Об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

Фонд державного майна України на своєму офіційному сайті розмістила перелік об'єктів нерухомості, що належать до державної власності, де кожен бажаючий може ознайомитися з переліком об'єктів, що пропонуються в оренду в Острозі можна ознайомитися за посиланням


30-06-2017
Відбулася чергова сесія

30 червня відбулась 27-а сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 17.

Більшість питань були обговорені на депутатських комісіях та були прийнятими одноголосно. В ході сесії одноголосно підтримано депутатський запит, щодо підстав для включення вул. Криничної до переліку доріг на яких буде проведено ремонт, підтримано рішення Про передачу коштів Острозькому райбюджету на виконання делегованих повноважень, Про встановлення надбавки, премії, та виплату матеріальних допомог міському голові, заступникам міського голови у ІІІ кварталі 2017 року, Про надання дозволу на списання основних засобів, які перебувають на балансі відділу освіти виконавчого комітету Острозької міської ради (дитячо-юнацька спортивна школа), Про надання фінансової допомоги жителям міста Острога, Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.


29-06-2017
Увага введено карантинні обмеження по сказу

У зв’язку з підтвердженням захворювання безпритульного собаки, що наніс укус жителю м. Острога, вул. Незалежності, керуючись Законом України «Про ветеринарну медицину» та пунктом 3.6. Інструкції про заходи щодо боротьби зі сказом тварин, яка затверджена наказом Головного управління ветеринарної медицини з Державною ветеринарною інспекцією Міністерства сільського господарства і продовольства України, наказ від 15.03.1994 року № 5, комісія вирішила ввести карантинні обмеження по сказу з 29.06.2017 на території м.Острога на вулиці Незалежності та проспекті Незалежності (до магазину «Горинь») та затвердити план заходів по боротьбі зі сказом у м.Острог. Межами неблагополучної на сказ території визначити: на південь – вулиця Сонячна, на північ – вулиця Незалежності, на захід – автостанція, на схід – магазин «Горинь».

Беручи до уваги вищенаведене та з метою попередження розповсюдження захворювання на сказ у тварин на території м.Острога, Рівненської області, виконком Острозької міської ради звертається до жителів міста стосовно необхідності проведення вакцинації (щеплення) власних тварин від сказу, а також необхідності обмежити контакт домашніх тварин з безпритульними.

Рішення №6 Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії "Про карантинні обмеження по сказу у м. Острог"


28-06-2017
Вітаю усіх з великим державним святом – Днем Конституції України.

Уже 21 рік Основний Закон є правовим базисом Української держави, розвитку суспільства та утвердження демократії. Це головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатомірність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави.

Бажаю вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція.

Хай мир, єдність і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові рідного Ленінського району, Дніпропетровщини, України!

 

З повагою міський голова Олександр ШИКЕР


22-06-2017
22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв Другої світової війни в Україні

У нашій тисячолітній історії є багато таких дат, яких краще б не було. Про них дуже гірко згадувати, бо у ті дні відбувалося таке, що принесло нашому народу величезні страждання та втрати. Однією з них є 22 червня 1941 року. Тоді на терени України прийшла Друга світова війна. У пам’ять про ту страшну подію в нашій країні встановлено у 2000-му році День скорботи і вшанування пам'яті жертв Другої світової війни в Україні. У четвер, представники влади міста та району на чолі із в. о. міського голови Ольгою Логвін, головою районної ради Валентиною Стрілецькою, заступником голови райдержадміністрації Ларисою Івановою поклали квіти до обеліску в сквері імені 40-річчя перемоги. Це зробили від усіх присутніх керуючий справами міськвиконкому Леонід Сніщук і начальник управління праці та соціального захисту виконкому Острозької міської ради Олександр Стратюк.


 

123...101112131415
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів