Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна » НОВИНИ
НОВИНИ

21-08-2017
День Державного Прапора та 26-ї річниця Незалежності України: програма заходів

З нагоди святкування Дня Державного Прапора та 26-ї річниці Незалежності України в місті заплановано проведення наступних заходів.


17-08-2017
В Острозі відкриється філія боксерського клубу “Панчер”

В Острозі відкривається філія Дитячого боксерського клубу “Панчер”. Філія знаходиметься за адресою: м. Острог, вул. Гагаріна, 7.

Клуб “Панчер” був створений у 2013 році на ентузіазмі тренера Іллі Соснова. Він вирішив створити боксерський клуб з огляду на те, що в Острозі та Острозькому районі цей вид спорту не розвивався.

Перша філія відкрилася у селі Грем’яче за сприяння Грем’яцької сільської ради, сільського голови с. Грем'яче Миколи Стецюка та Районного будинку школяра і його директора Андрія Дьякова. У клубі займаються діти з Острога та навколишніх сіл. Наразі боксери тренуються в селах Грем’яче та Хорів. Також можна записуватися на групи в Острозі.

Вихованці клубу регулярно їздять на змагання та займають призові місця.


14-08-2017
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Острозької міської ради «Про затвердження Положення про конкурсну комісію щодо призначення управителя багатоквартирними будинками та складу конкурсної комісії», розроблений Управлінням містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування виконкому Острозької міської ради.

Проект рішення розроблено для визначення механізму проведення конкурсу щодо призначення управителя багатоквартирного будинку у місті Острозі.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється в мережі Інтернет на офіційній web-сторінці Острозької міської ради за наступним посиланням –https://www.ostroh.rv.ua

Підставою для розробки проекту є положення Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України "Про особливості здійснення права власності"

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:

Поштова та електронна адреси: 35800, м Острог, вул. Героїв Майдану, 4, ostrog_amu@ukr.net

Тел. 2-22-60, 3-09-87


14-08-2017
До уваги молоді Острожчини

З 14 по 22 жовтня 2017 року Російська Федерація планує проведення у м. Сочі (РФ) Всесвітнього фестивалю молоді і студентів (World Festival of Youth and Students, WFYS2017), у програмі якого заплановано відвідування іноземними делегатами тимчасово окупованих територій АР Крим, зокрема м.Севастополь та м.Сімферополь.

В організації вказаного фестивалю бере участь Всесвітня федерація демократичної молоді (World Federation Democratic Youth) зі штаб-квартирою у м. Будапешт (Угорщина), «Росконгресс», National Youth Council of Russia, WFYS201 7-Russia, World Federation Democratic Youth.

Російською стороною ведеться активна інформаційна пропаганда проведення WFYS2017. В офіційних іювіломлеіпіях організаторів фестивалю українські м. Севастополь та м.Сімферополь зазначаються як частина РФ. До участі у фестивалі запрошені представники ОРДЛО, які вже анонсують проведення зазначених заходів.

Водночас, російська сторона направила запрошення на адреси міжнародних організацій, у тому числі Національної молодіжної ради України та окремих молодіжних делегацій, які беруть участь у Європейському молодіжному форумі, що може дискредитувати нашу країну, якщо українські представники долучаться до вказаного заходу.

Вказані дії з боку РФ сприяють нівелювамню питання анексії АР Крим, порушують чинне законо/іаізство України та міжнародно-правові угоди, завдаючи шкоди національним інтересам матої держави.

Тому звертаємось до Острожан щодо невзятяя участі у Всесвітньому фестивалі молоді та студентів на території країни-агресора, організатори якого грубо ігнорують державний суверенітет України, загальновизнані норми міжнародного права і законодавства України, а також про відповідальність, передбачену за їх порушення Кодексом України про адміністративні правопорушення та Кримінальним кодексом України.


11-08-2017
Скликається чергова сесія міської ради

9 серпня 2017 року Острозький міський голова олександр Шикер підписав розпорядження № 92-р «Про скликання тридцятої сесії Острозької міської ради сьомого скликання».

Згідно розпорядження сесія Острозької міської ради сьомого скликання відбудеться 31 серпня 2017 року в залі засідань Острозької міської ради о 10.00 год.


11-08-2017
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

15 серпня 2017 року о 10.00 год. в залі засідань Острозької міської ради, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 91-р підписав Острозький міський голова Олександр Шикер 7 серпня 2017 року.


11-08-2017
7-8 вересня у Рівному буде працювати ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка "Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ-2017)"

Форум для керівників місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, установ бюджетної інфраструктури та організацій житлово-комунального господарства, в т.ч.: голів (жителів) ОСББ, ЖБК та населення (приватного сектору), підприємств-виробників сучасного енергоефективного обладнання та енерго-сервісних компаній відбудеться в приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м. Рівне, вул. Д.Галицького, 27, конференц-зал на 4 поверсі вхід через «Службовий вхід» («Чорний вхід»), реєстрація учасників з 08.30 до 10.30 год. 07.09.2017 за місцем проведення.


09-08-2017
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Електронні сервіси ДФС – в допомогу платникам податків
2. Надходження місцевих бюджетів по ПДФО від платників Рівненської ОДПІ склали понад 270 мільйона гривень.
3. Отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків.
4. Порядок сплати земельного податку фізичними особами


09-08-2017
Соціально-економічне становище м.Острог у січні-червні 2017 року

Головне управління статистики у Рівненській області повідомляє про соціально-економічне становище міста у січні-червні 2017 року


04-08-2017
76-та роковина трагедії єврейського населення Острога

Щороку 4 серпня, в теплий літній день, острожани приходять в урочище Красностав на новому місті, де у роки Другої світової війни відбувся масовий розстріл євреїв Острога.Це місце, без сумніву можна вважати одним з найтрагічніших на острозькій землі. У братських могилах вічним сном спочивають безпідставно страчені нацистами люди.


 

123456...131415
ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


29 вересня 2017 року
о 10:00 відбудеться тридцять друга сесія Острозької міської ради
Порядок денний
10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.